ErotikCadde.Com Erotik Shop Mağazası
Vajina Daraltıcı / Hassas Bölge Beyazlatıcı Krem
Hassas Bölge Beyazlatıcı Krem
Hassas Bölge Beyazlatıcı Krem
STAR WHİTE HASSAS BÖLGE İÇİN BEYAZLATICI KREM
Star White Hassas Bölge İçin Beyazlatıcı Krem
 
STAR WHITE AYNI GÜN KARGO.
 
Cildinizi doğal bir şekilde beyazlatan ve renk değişikliklerini hassas biçimde dengeleyen maddeler içerir. Güzelliğinize güzellik katar ve renk değişikliklerini neden olduğu rengi açar. Bu cilt beyazlatma formülünü, her koyu pigmentasyon üzerinde kullanın ve örneğin, anal ve diğer özel bölgelerinizin görünümünü güzelleştirin. Cobeco Skin beyazlatıcı Formül, anüs bölgesine anında parlaklık verir ve kendinize olan güveni arttırır. Doğal kökenle maddeler içermekte olup, hassaslığı azaltmaya yönelik besleyici özelliklere sahiptir.
 
Bu mucizevi krem, vajinal, genital, anal bölgelerde ve koltukaltında çok etkili.Kullanımı basit ve %100 Etkili olan Starwhite kendinizi daha rahat hissettmenizi sağlayacak.Epilasyon, ağda, tıraş, vb uygulamalar ile güneş, yaşlanma, ilaç kullanımı, hamilelik gibi durumlardan dolayı özel bölgelerde oluşan kararmaları ortadan kaldıran Star White, düzenli kullanımdan itibaren kısa sürede bu bölgelerde ışıltılı bir görünüm sağlıyor.
 
Zararlı kimyasal maddeler içeren diğer bazı renk açıcı kozmetik ürünlerin aksine, Star White Cream, güvenli ve doğal içeriklerden oluşuyor.
 
Cinsel bölgelerde ışıltılı bir görünüm, ışıltılı bir özgüven demektir.
 
Yatak odanızda ışıkları artık kapatmayın…
 
Vücudumuzdaki özel bölgelerin estetik görünümü, cinsel yaşamımızı büyük ölçüde etkiliyor. Bu bölgelerde hijyen ne kadar önemliyse, estetik de aynı ölçüde büyük önem taşıyor. Cinsel yaşamda erkeklerin bayanlardan daha fazla görselliğe önem verdiğini düşünürsek, partnerlerinin cinsel organlarının estetik görünmesi onlar için de çok önemli.
 
Hem fizyolojik hem psikolojik sorunlara yol açabilen görünüm ve şekil bozuklukları, kişinin özgüvenini azaltıyor, cinsellikten maksimum düzeyde keyif almasını engelliyor.
 
Oysa bazı sorunları ortadan kaldırmak aslında çok kolay…
 
Starwhite Hassas Bölgeler için Renk Açıcı Krem
 
Cildin rengini açan ve renk dengesizliğini düzenleyen formül
 
Vajinal, genital, anal bölgelerde ve koltukaltında oluşan renk dengesizliğini ve kararmayı ortadan kaldırarak güzel bir görünüm sağlar. Özel bölgelerinize anında ışıltılı bir görünüm kazandırır, özgüveninizi arttırır. Doğal içeriklerden oluşur, hassasiyeti azaltan besleyici özellikler taşır.
 
Cildin rengini dengeleyen meyan kökü özü, peeling etkisine sahip salisilik asit, hassas bölgeler için uygun bir Alfa Hidroksi Asit türü olan laktik asit ve sitrik asit, Star White kremde bulunan renk açıcı doğal maddelerdir. İçeriğindeki Aloe ise cildi nemlendirir ve hassasiyeti giderir.
 
Kullanım Şekli
 
Sabah ve akşam problemli bölgelere uygulanır. Temiz cilde uygulanması etkisini arttırır.
 
Starwhite Sıkça Sorulan Sorular
 
Ürün Özel Bölgelerde Hassasiyet, Kaşıntı, Tahriş Vb Etkiler Yaratır Mı?
 
Hayır. Hassas bölgeler için özel olarak formüle edilmiş olan Star White, istenmeyen yan etkiler yaratmaz.
 
Etkiyi Görmek İçin Ne Kadar Süre Kullanmalıyım?
 
15 gün düzenli kullanımla beraber etkileri gözlemlemeye başlarsınız.
 
Etkiler Kalıcı Mıdır?
 
Kalıcılık durumu kişiden kişiye değişebilir. Dönemsel olarak ürünü kullanarak renk dengesizliğinin tekrar oluşmasını önleyebilirsiniz.
 
Maksimum Ne Kadar Süre Kullanabilirim?
 
Cilt durumunuza ve probleminizin yoğunluğuna göre ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.
 
Ürünün İçeriğinde Neler Bulunur?
 
Cildin rengini dengeleyen meyan kökü özü, peeling etkisine sahip salisilik asit, hassas bölgeler için uygun bir Alfa Hidroksi Asit türü olan laktik asit ve sitrik asit, Star White kremde bulunan renk açıcı doğal maddelerdir Formülündeki Aloe ile cildi nemlendirir ve hassasiyeti giderir.
 
Ağda, Epilasyon vb İşlemlerden Hemen Sonra Kullanmamda Sakınca Var Mıdır?
 
Tüy alım işlemlerinden birkaç saat sonra, cildinizdeki hassasiyet ortadan kalkınca ürünü kullanmanız önerilir.
 
Hamileler Ürünü Kullanabilir Mi?
 
Hamilelikte cilt durumu değişebileceğinden dolayı hassasiyet oluşmaması için kullanmadan önce mutlaka test edilmesi önerilir.
1 Adet
119.00
Yorumlar (0) - Yorum Yaz
Benzer Ürünler