ErotikCadde.Com Erotik Shop Mağazası
Geciktirici Ürünler / Delay 48000 Geciktirici Sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey
Delay 48000 Geciktirici Sprey

Delay Geciktirici Sprey 45-60 Dakika Arası Etki eder ereksiyona yardımcı olur Daha Geç Boşalmanızı Sağlayan ithal Geciktirici speyimizi Kullanın.

Delay Geciktirici Sprey Nedir?

Delay; 100 yıl önce 1893 te Hamburg Almanya �da kurulan Walter Ritter Firması tarafından üretilmektedir.

Delay Sprey bir cinsel üründür. Erkekler için üretilmiştir. Etkileri; penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar ve boşalmayı geciktirir. Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir. Delay genelde sex film yıldızları tarafından kullanılmaktadır. Filmlerde gördüğümüz uzun süreli sevişme sahneleri Delay sayesinde olmaktadır.

Delay'in Yan Etkileri Var mı?

Delay'in günümüze kadar bildirilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ancak biz yine de uyarmakta fayda görüyoruz: Delay uzun süreli ereksiyonlar sağlarken vücudun ani su ve mineral kayıplarına karşın vitaminle desteklenmesi vücut açısından daha sağlıklıdır. Ayrıca Delay içeriğindeki E vitamini ile teni beslemekte ve onarmaktadır. Böylece hem sizde hem de partnerinizde oluşacak olan tahriş en az seviyeye inmektedir.

Kalite Kontrol

Üretim Alman İlaç kanunları ve GMP (good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretim yapılmaktadır. Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP (good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.

Çoğu Erkeğin problemi olan erken boşalma kişide kendine güvensizlik partnerinde de hayal kırıklığı yaratır. Sizin için Seçtiğimiz ürünümüz sayesinde Cinsel yaşamınıza en etkili şekilde yeniden kavuşabileceksiniz

Delay Geciktirici sprey pek çok kullanıcının defalarca sipariş ettiği ve memnun kaldığı piyasadaki en İyi ve uygun fiyatlı geciktirici spreylerden biri olarak herkez tarafından bilinir..

Erken Boşalma Sorunu

Erken bosalma, her yasta olmakla beraber daha çok genç erkeklerde görülür. Bu durum bazen ilk iliskiden itibaren ortaya çikabilecegi gibi daha sonradan da olusabilir. Düzensiz cinsel iliski, gerginlik, partneri tatmin edememe endisesi gibi durumlarda da ortaya çikabilir.

Geciktirici sprey haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılabilir; aksi taktirde peniste kızarıklık yapar. delay Geciktirici sprey erkeklerin kullanımı içindir

1 Adet
89.00
2 Adet
159.00
3 Adet
209.00
Yorumlar (0) - Yorum Yaz
Benzer Ürünler